Alt
 
 
í tíni kurv
Samlað ordra upphædd
Vís innkeypskurv
(
vørur)
Vørunr. Vørunavn Eind Mynd Goymsla Prísur v/MVG

Leiðsla

Birna Sandoy Eyðsteinsdóttir.
Leiðari í Byggibúðini
Helgi D Michelsen
Leiðari í Timburdeildini
Helgi Kristiansen
Leiðari Bygma Suðuroy
Heri Næss Rasmussen.
Leiðari í Handverkarabúðini
Johan Jacobsen.
Goymsluleiðari
Júst í Túni Vang.
Fíggjarstjóri/ CFO
Sjúrður Olsen
Stjóri/ CEO
Sólbjørn Thomsen
Leiðari í Gólvdeildini

Timburdeildin

Tel 34 50 03
Bergur Højgaard
Sølumaður
Christian Eli Zachariasen
Sølumaður
Djóni Vest Højgaard
Lærlingur
Helgi D. Michelsen
Leiðari í Timburdeildini
Jákup A. H. Johannesen
Sølumaður
John av Gørðum
Sølumaður
John av Reyni
Sølumaður
Jónas Djurhuus
Lærlingur
Kári Gullfoss
Sølumaður
Niels Kristian Lisberg
Sølumaður
Sigurd Bjørn Mørkøre
Lærlingur

Byggibúðin

Tel 34 50 04
Andrias Hammer
Lærlingur
Annika Vang
Sølukvinna
Bente Thomsen
Sølukvinna
Birna Sandoy Eyðsteinsdóttir
Leiðari í Byggibúðini
Erika Nielsen
Sølukvinna í Køksdeildini
Janus úr Dímun
Sølumaður í Málingadeildini
Ólavur Joensen
Lærlingur í Køksdeildini
Rannvá Fjallstein í Stórustovu
Sølukvinna í Køksdeildini
Unn Bláhamar Antal
Sølukvinna

Handverkarabúðin

Tel 34 50 07
Dánjal Olsen
Sølumaður
Elsa Bech Nielsen
Sølukvinna
Fía Vestergaard
Sølukvinna
Heri Næss Rasmussen
Leiðari í Handverkarabúðini
Kristian í Lambanum
Sølumaður
Martin Næss
Sølumaður
Meinhard A. Einarsson
Lærlingur
Regin Faaborg
Sølumaður
Sámal K. Clothier
Sølumaður

Gólvdeildin

Tel 34 50 08
Hans Eivind Olsen
Sølumaður
Hans Petur Heri Tjørnudal
Sølumaður
Hørdur F. Sigtórsson
Sølumaður
Sólbjørn Thomsen.
Leiðari í Gólvdeildini

Skrivstovan

Tel 34 50 10
Anita Wang
Skrivstovukvinna
Anna Krog Hentze
Bókhaldari
Beinta Drewsen
Lærlingur
Gunn Schiller Olsen
Skrivstovukvinna
Gunnrid Gregoriussen
Skrivstovukvinna
Júst í Túni Vang
Fíggjarstjóri/CFO
Toni Haraldsen
Skrivstovukvinna

Marknaðardeildin

Karla Egholm
Marknaðarføring
Svend Åge Drewsen
Marknaðarføring og KT

Goymslan

Andras N Andreassen
Vørumóttøkan
Bárður Willumsen
Goymslumaður
Bjarki Hansen
Vørumóttøkan
Elias Guðjónsson
Goymslumaður
Flemming Heinesen
Goymslumaður
Gert í Húsinum
Goymslumaður
Heini Andrèsen
Goymslumaður
Henning Drangá
Goymslumaður
Hjalti H. Matras
Vørumóttøkan
Jan Rubeksen
Goymslumaður
Jan Vestergaard
Goymslumaður
Jóannes Joensen
Goymslumaður
Jógvan Sofus Ferjá
Goymslumaður
Johan Erik Dam
Goymslumaður
Johan Jacobsen
Goymsluleiðari
Leif Eliasen
Útkoyring
Mark Olley Petersen
Goymslumaður
Niclas Madsen
Goymslumaður
Ronni Grandal
Goymslumaður
Sigurd Lund
Goymslumaður
Sveinur M. Nolsøe
Goymslumaður

Bygma-Suðuroy

Andreas Berg
Bilførari
Ann Hjelm
Skrivstovukvinna
Helgi Kristiansen.
Leiðari
John Joensen
Sølumaður
Jón Strøm
Goymslumaður
Karin Kallsberg
Sølukvinna í Køksdeildini
Magnus Mørk Hjelm
Søla & Marknaðarføring
Poul Poulsen Strøm
Goymslumaður
Sára Fornagarð
Handilslærlingur
Steffan Johannesen
Goymslumaður